Başakşehir evlilik terapisi

Başakşehir evlilik terapisi

Bien Terapy, daha mutlu evlilikler ve daha güvenli bir hayat yaşamanız için yanınızda olmayı hedefliyor. Başakşehir merkezli olarak destek verilen seanslarda sorunlarınızı en kısa zamanda en etkili çözümlere buluşturmayı esas almıştır.
. . .

Evlilik Terapisi Neden Gereklidir?

Her zaman aile ilişkilerinde sorunlar çıkabilir, ama bu sorunları kalıcı olarak değilde daha mutlu hayatlara dönüştürmek sizin elinizde. Ailenizde yaşanan bütün sorunlara en iyi yöntemler ile tamamen çözmek için yanınızdayız. Bize soru sormaktan çekinmeyin. Psikolog İletişim bölümünden bize ulaşabileceğiniz bir çok yöntem var.

Evlilik öncesi ve sonrasında yaşanan bir çok sorun gözükmektedir. Bunların başında ikili ilişkilerin evlenmeden önce tam olarak tanıyamamak gelmektedir. Günün sadece bir kısmında birlikte geçirerek evlenmeye karar veren insanlar bir süre sonra uzun vadede tüm zamanı birlikte geçirirken aslında tam birbirlerini tanıyamadıklarını fark ederler. Bunun sonrasında yaşanan sorunlar aile içi sorunları ve evililik sorunsalını oluşturmaktadır. Bu gibi durumlarda Başakşehir evlilik terapisi almak kişiler arasındaki farklı bakış açılarının ve davranışların ortak bir noktada buluşmasını sağlamaktadır. Böylelikle insanlar arasındaki bağı dahada güçlendirmekte ve sağlıklı uzun ömürlü evlilikler için kendi evililiklerinde neler yapabileceklerini uzman gözü ile incelenmesini sağlıyorlar.

evlilik terapisiEvlilikte Alınacak Temel Kararlar.

Bütün insanlar evliliklerinin ilk günkü gibi sevgi ve huzur dolu olarak geçmesini ister, ama yinede tek başınıza yaşadığınız bir hayatı başkası ile paylaşma sürecinde herkes sorun yaşamaktadır. Bu sorunların evililiğinizde temel kararlar alarak daha bilinçli bireyler olarak evliliğinize yön verebilirsiniz.  Başakşehir Evlilik terapisi sırasında yaşadığınız sorunların temeli ve kaynakları hakkında bilgi alabilir. Nasıl çözebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kadın ve erkek ilişkilerinde anlayış ve karşılıklı hoşgörü temel esas olarak bilinir ama bunu nasıl yapabileceğinizi biliyor musunuz? Bunu en iyi şekilde size sunmak Aile danışmanlığı hizmetleri ile bir bütün halinde size yardım etmeyi hedefliyoruz.

. . .

Evlilik öncesi ve sonrası yaşanabilecek sorunların başında yeni özelliklerin tanınması ile uyumsuzluk sürecinin başlaması gelmektedir. Bu durum bir çok kişiyi korkutur ve tarafları evililik için korkutmaya başlar. Bu ve bunun gibi diğer sorunları danışmanlık desteği ile aşmak mümkündür. İlişkilerin veya evliliklerin daha anlayışlı ilerleyebilmesi için tarafların birbirine daha duyarlı olabilmesi için gerekli olan yolu size sunmak için Bien Terapi, Başakşehir Evlilik Terapisi ile size en verimli hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Sosyal medyada paylaşın...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
Share on VK
VK
Bien Terapy
10 yıldır biriken tecrübe ve başarı sonucu, 2018 yılında kuruldu. Bien Terapy aile ve bireylerin yaşadıkları psikolojik problemler ile nasıl başa çıkabileceklerine dair beceri kazanmalarını sağlayan ve yaşam kalitelerini arttıran bir danışmanlık merkezidir. >> Devamını Oku
Top
Whatsapp