Başakşehir Psikolog Hizmetleri

Başakşehir Psikolog Hizmetleri

Başakşehir Psikolog hizmetleri olarak danışmanlarımıza vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler ile ilerliyoruz. Uzman psikolog ekibimiz ile sizinleyiz

. . .

 

Başakşehir Uzman Psikolog Ekibimiz

Başakşehir merkezli olarak hizmet verdiğimiz, uzman ekibimiz ile danışanlarımıza kalıcı çözümler sunduğumuz hizmetlerimizi sizinle buluşturuyoruz. En iyi sonuçlar ile kalıcı çözümler sunuyoruz. Küçük yaşta yaşanılan travmalar sonrasında oluşan ve uzun yıllar boyunca baskın şekilde kaldıktan sonra ergenlik dönemlerinde dışa vurum sağlayan psikolojik rahatsızlıklar başta gelmektedir. Günümüzde özellikle sosyalliğin ve psikolojik baskıların yüksek olması özellikle psikolog desteklerine gerekliliği arttırmaktadır. Böyle durumlarda özellikle danışmanlarımıza daha iyi bir hizmet vermeyi hedefliyor ve Başakşehir Psikolog olarak en iyi sonuçlar almanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Psikolog Görevleri ve Alınan Hizmetler

Danışanları yormadan, en kalıcı çözüme ulaşmak için belirli dönem ve aralıklar ile seanslar yapılmaktadır. Danışanların psikolog desteğine neden gerek duyduğunu kesin bir şekilde nedenlerini araştırarak, çözüm ilişkine uygun bir yol haritası çıkarılır. Desteklerin ne sıklıkta nasıl aralıklarda yapılacağına karar verilir, uygun adımlar atılır.

Gerek duyulan zamanlarda uzman psikologlar size ilaç tedavisini en uygun ve tedbirli durumlarda uygulamaktadır. Özellikle ilaçsız tedavi tercih edilmesinin nedeni danışanların sorunlarının çözümleri aslında kendi içlerinde olduğunu, bunu çözmek için sadece en doğru yolu bulmalarında yardımcı olunabileceğini göstermektir. Daha farklı vücut fonksiyonlarına etki etmeye başlatan durumları dizginlemek için ilaçlar tedavisi uzmanlar tarafından uygulanabilir. Başakşehir psikolog tedavi süreçleri bu durumda hastanın en iyi sonuçlar almasına odaklanmaktadır.

. . .

Başakşehir merkezli danışmanlık merkezimizde özel iletişim ve eğitim sorunlarıda dahil olmak üzere çocuk, yetişkin ve aile psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Uzmanların destekleri ile sorunlarınızdan en kısa zamanda kurtulmak için Başakşehir psikolog hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sosyal medyada paylaşın...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
Share on VK
VK
Bien Terapy
10 yıldır biriken tecrübe ve başarı sonucu, 2018 yılında kuruldu. Bien Terapy aile ve bireylerin yaşadıkları psikolojik problemler ile nasıl başa çıkabileceklerine dair beceri kazanmalarını sağlayan ve yaşam kalitelerini arttıran bir danışmanlık merkezidir. >> Devamını Oku
Top
Whatsapp