Özel Eğitim Uzmanı

Hatice Çokan

2008 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Alan Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansına York Üniversitesi davranış bilimleri bölümünde devam ediyor. Özel Eğitim Uzmanı Hatice Çokan; çocuklarda dikkat dağınıklığı, dikkat eksikliği, okuma-yazma sorunları, disleksi, davranış bozukluğu, hiperaktivite, gecikmiş konuşma gibi alanlarda uzmandır.

Devamını oku…

Uzman Klinik Psikolog

Ayşe Yılmaz

2003 yılında Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisansını Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümünde tamamlamıştır. Uzman Klinik Psikolog Ayşe Yılmaz; çocuk ve ergen terapisi, yetişkin-bireysel terapi, çift terapisi, aile terapisi ve kadınlarda cinsel terapi alanlarında uzmandır.

Devamını oku…

Uzman Klinik Psikolog

Çıdam Kumkale Sönmez

Çıdam Kumkale SönmezLisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise; T.C. Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nda tamamlamıştır. Uzman Klinik Psikolog Çıdam Kumkale Sönmez; çocuk ve ergen terapisi, yetişkin-bireysel terapi, çift terapisi, aile terapisi ve cinsel terapi alanlarında uzmandır.

Devamını oku…

Uzman Klinik Psikolog

Melek Ekici Velioğlu

1987 yılında doğdu. İlk-orta ve lise öğrenimini Kahramanmaraş’ ta tamamladı. 2009-2013 yılları arasında İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. Aynı yıl İstanbul Arel Üniversitesi Sosyal Bilgiler Enstitüsü Psikoloji yüksek lisans eğitimine burslu kabul edildi. Lisans eğitimi sırasında 2. Sınıftan itibaren Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde gönüllü ve zorunlu staj yaptı.

Devamını oku…

Uzman Klinik Psikolog

Kübra Eriş

Kübra Eriş

İstanbul Arel üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu ve onur öğrencisi olarak lisans eğitimini tamamlayan Uzm.Klinik Psikolog Kübra Eriş, Aynı üniversitenin klinik psikoloji bölümünde Master eğitimini”Otomatik düşüncelerin obsesif kompulsif belirtiler ve depresyon üzerindeki aracı değişken rolü” konulu tezini 2017 yılında başarıyla savunarak tamamlamıştır.

Devamını oku…

Uzman Klinik Psikolog

Betül Çakıcı

Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlayan Betül Çakıcı, şimdiye kadar 1000’e yakın danışana terapi uyguladı. Halen bu danışanların bir kısmının düzenli takip ve terapi süreçlerini yürütüyor.

Yetişkin, çift ve aile terapisi üzerine çalışan Betül Çakıcı’nın terapi uyguladığı alanlardan bazıları:

Devamını oku…

Uzman Klinik Psikolog

Şule Eroğlu

Eğitim bilgileri

2016                   Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Formasyon

2014-2016       Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişimi Uzaktan Eğitim Ön Lisans

2014-2017       Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı

2009-2014      Bahçeşehir Üniversitesi ( Psikoloji)

2005-2008     Cemile Yeşil Anadolu Lisesi

2004-2005    Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi

Devamını oku…

ONLİNE DANIŞMAN

Aile Danışmanı

Firdevs Karaca Eren

Lisans eğitimini  Ankara’da Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümünde , Yüksek Lisansını Konya’da Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Aile Danışmanlığı alanında gerçekleştirdi. Eğitim Koordinatörlüğü, Özel Eğitim ve Aile Eğitim Danışmanlığı, görevlerinde bulundu.

Devamını oku…

Sosyal medyada paylaşın...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Tumblr
Tumblr
Share on VK
VK

Bu yazıya puan vererek diğer yazılardan daha fazla yararlı olduğunu bize bildirebilirsiniz.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Bu yazıya puan verebilirsiniz.
Loading...
Top
Whatsapp